рус
укр
eng
 

вул. Набережно-Хрещатицька, причал №4

м. Київ, Україна, 04070

(044) 200 04 04

(044) 200 04 05

wsm@indigo-ua.com

Страхування при подорожі за кордон

 
Туристичне страхування - це ефективний механізм дозволяє уникнути непередбачених фінансових витрат, які можуть виникнути під час поїздки в результаті раптового розладу здоров'я або отримання травми внаслідок нещасного випадку.
 
Міжнародний договір страхування від СК «Індіго» - це повний комплекс страхових послуг і гарантія відсутності непередбачених фінансових витрат, пов'язаних з організацією та оплатою екстрених медичних та інших послуг під час перебування за межами України.
 
Договір включає такі види страхування:
 
Дана програма дозволяє отримати невідкладну медичну допомогу за кордоном внаслідок раптового гострого захворювання або нещасного випадку та включає в себе наступний перелік послуг:
 
Програма А.
 
Невідкладна медична допомога.
Невідкладна стоматологічна допомога:
 • при виникненні гострого зубного болю - до 150 Євро;
 • внаслідок нещасного випадку - до 300 Євро.
Транспортування в разі клінічної необхідності за медичними показаннями виключно до найближчої профільної клініці чи лікаря.
Репатріація Застрахованої особи.
 
Репатріація останків Застрахованої особи.
 
Програма В включає в себе умови програми А, а також:

 

Візит третьої особи у випадку перебування Застрахованої особи в клініці протягом більш ніж 10 (десяти) діб;

Дострокове повернення Застрахованої особи;

Евакуація дітей;

Заміщення Застрахованої особи;

Допомога при розшуку загубленого багажу;

Допомога при втраті особистих документів та квитків на рейсовий транспорт - до 200 Євро.

 
Дана програма страхування дозволяє Застрахованим особам отримати грошову компенсацію в результаті нещасного випадку. Є додатковою програмою і може бути придбана разом зі страхуванням медичних витрат.
 
Страховим випадком є ​​нещасний випадок, який стався із Застрахованою особою протягом періоду дії Договору страхування і привів до:
 • розладу здоров'я Застрахованої особи - таких наслідків нещасного випадку як: травматичне ушкодження здоров'я (травма, забій, рана, перелом, черепно-мозкова травма, розрив органів, звязок, сухожиль та ін), а також опік, утоплення, обмороження, переохолодження, теплової удар, раптове удушення, випадкове гостре отруєння отруйними рослинами, хімічними або токсичними речовинами (промисловими або побутовими), ліками - виплата проводиться відповідно до «Таблиці страхових виплат при настанні страхових випадків»;
 • смерті Застрахованої особи - виплачується 100% страхової суми.
Страховим випадком є ​​розлад здоров'я Застрахованої особи внаслідок раптового захворювання або нещасного випадку, внаслідок яких проводилося лікування Застрахованої особи в період перебування за кордоном.
 
Необхідність подальшого лікування Застрахованої особи після її повернення в країну постійного проживання визначає Асистанська компанія або медичний заклад, що є її партнером. Страховик організовує і оплачує подальше лікування Застрахованої особи.
 
Обов'язкова умова для лікування Застрахованої особи після повернення в країну постійного проживання - медична допомога під час зарубіжної поїздки йому була надана за участю асистанської компанії.
 
Копії медичних документів, які підтверджують надання за кордоном медичних послуг Застрахованій особі і говорять про необхідність продовження її лікування після повернення в країну постійного проживання, повинні бути надані Страховику шляхом факсимільного повідомлення не пізніше ніж за 24 години до прибуття Застрахованої особи на Україну. Оригінали цих документів передаються Страховику після прибуття в Україну.
 
Дана програма дозволяє Застрахованій особі уникнути фінансових втрат у разі непередбаченого відмови від раніше заброньованої і оплаченої поїздки, якщо неможливість здійснення поїздки пов'язана з такими подіями:
 • раптове захворювання або нещасний випадок, що сталися з Застрахованою особою і потребували лікування в умовах стаціонару;
 • раптове захворювання або нещасний випадок, що сталися з одним з найближчих родичів Застрахованої особи, і вимагали лікування в умовах стаціонару;
 • смерть одного з найближчих родичів Застрахованої особи;
 • отримання Застрахованою особою судової повістки, згідно з якою необхідно приймати участь у судових засіданнях;
 • відмова Застрахованої особи від закордонної поїздки, через пошкодження частини особистого майна цієї особи при пожежі, стихійного лиха, аварії систем водопостачання, опалення чи каналізації, ДТП, при протиправних діях третіх осіб; при цьому прогнозований розмір збитку повинен становити не менше еквіваленту 2000 Євро;
 • запізнення Застрахованої особи на літак, потяг, теплохід або автобус, внаслідок затримки прибуття маршрутного транспортного засобу; при цьому, очікуваний час прибуття має відрізнятися не менше ніж на 2 години від часу відправлення транспортного засобу для подальшої подорожі Застрахованої особи.
Застрахованій особі відшкодовується наступний матеріальний збиток, понесений ним з-за неможливості здійснення подорожі:
 1. грошова сума, яка утримується туристичною фірмою в разі припинення дії договору про надання Застрахованій особі туристичних послуг, відповідно до умов цього договору;
 2. сума грошових коштів, витрачених Застрахованою особою для здійснення зарубіжної поїздки в туристичних цілях і які не повертаються у разі відмови від поїздки: частину вартості квитків на транспортний засіб для проїзду до пункту призначення і повернення в країну проживання, яка не повертається транспортною організацією; вартість бронювання і оплати проживання.
Максимальний розмір фінансової відповідальності Страховика не може перевищувати:
 • страхову суму за договором страхування;
 • фактичну суму, витрачену Застрахованою особою для здійснення зарубіжної поїздки.

Адреса Департаменту туристичного страхування:

04053, г. Київ, пер. Бехтеровский, 4,

Телефон: (044) 200-04-02